Opis delovnega mesta

B N M , avtomobilska industrija, d.o.o. zaposli:

  • VODJA IZMENE (m/ž)

Opis del in nalog:

  • VODENJE IN ORGANIZIRANJE PROIZVODNEGA PROCESA IZMENE
  • NADZIRANJE IN MOTIVIRANJE DELAVCEV V IZMENI,
  • IZOBRAŽEVANJE DELAVCEV,
  • DNEVNI NADZOR NAD IZVAJANJEM NALOG,
  • SPREMLJANJE IZVAJANJA PLANOV,
  • REŠEVANJE REKLAMACIJ IN ZASTOJEV V PROIZVODNJI,
  • SKRB ZA IZBOLJŠAVE DELOVNEGA PROCESA,
  • USKLAJEVANJE DELA S PLANERJEM PROIZVODNJE IN VODJEM PROIZVODNJE,
  • OPRAVLJANJE ZAHTEVNIH DELOVNIH OPERACIJ NA OSNOVI TEHNOLOŠKIH PREDPISOV TER PRIPRAVA, NASTAVITVE IN POSLUŽEVANJE RAZNIH STISKALNIC, STROJEV IN NAPRAV TER OPRAVLJANJE STROJNIH BOLJ ZAHTEVNIH DEL NA NAJBOLJ ZAHTEVNIH PROIZVODIH,
  • NADZORUJE IN IZVRŠUJE PREDPISANO PREVENTIVNO VZDRŽEVANJE IN O TEM OPRAVLJA ZAPISE,
  • PRI SVOJEM DELU UPOŠTEVA IN IZPOLNJUJE NAPISANA NAVODILA ZA DELO NA DELOVNEM MESTU IN SODELUJE PRI SESTAVIH LE-TEH.

Pričakujemo:

  • srednješolsko izobrazbo
  • vsaj tri leta delovnih izkušenj
  • vozniški izpit B kategorije
  • znanje slovenskega jezika
  • nastavljanje strojev za preoblikovanje pločevine; zaželena izpita za upravljavca viličarja in mostnih dvigal.

Nudimo:

  • zaposlitev za polni delovni čas
  • zaposlitev za določen čas tri mesece s poskusno dobo en mesec

Način prijave: Svojo vlogo pošljite po e- pošti ali po navadni pošti

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: ANJA MORI, telefon: 059096319, e-naslov: anja.mori@bnm.si

Naslov delodajalca:

B N M , avtomobilska industrija, d.o.o.

Cesta k Tamu 37

2000 MARIBOR